Hoe stel ik mijn mail in Apple Mail in

Wanneer u mail heeft geopend gaat u naar het menu 'Mail' en vervolgens naar 'Voorkeuren'.

Klik links onder op het Plus teken in de rubriek Accounts.

Nu verschijnt onderstaande scherm. Vul hier uw naam, het E-mail adres en het wachtwoord in zoals u dat van ons gekregen heeft en klik op 'Ga door'.

In het volgende scherm kiest u het type account (IMAP of POP. De voor en nadelen van beide opties hebben we eerder al besproken. Klik hier voor meer uitleg hierover.
Wanneer u ervoor kiest om een account als POP account in te stellen in dit venster dan zal de procedure verder gelijk zijn, echter: de E-mail wordt niet gesynchroniseerd. Kiest u voor IMAP dan zal de e-mail gesynchronieerd worden met uw andere apparaten waar u e-mail ophaalt. Het gevolg is wel dat uw webruimte gauw kan vol lopen wanneer u veel mailt bewaard.
Bij beschrijving vult u uw naam in.
'Server voor inkomende post': mail.uwdomeinnaam.nl
'Gebruikersnaam': Uw e-mailadres b.v. info@uwdomeinnaam.nl
'Wachtwoord': Het wachtwoord zoals u dat van ons heeft gekregen.
Ziet u de mogelijkheid om SSL uit te schakelen, doe dit dan direct! Meer hierover leest u hier.
Klik nu op 'Ga door'.

Let op: Soms staat uw internet provider het versturen van e-mail via een andere mailserver niet toe. Gebruik in dat geval de servernaam van de uitgaande mailserver van uw internet provider. Meestal: mail.uw-provider.nl of b.v. smtp.uw-provider.nl. Raadpleeg in dat geval de instructies van uw internet provider voor de juiste instellingen.

In het volgende venster kunt u de gegevens invullen voor de verzendende SMTP server.
'Beschrijving': Uw naam
'Server uitgaande post': mail.uwdomeinnaam.nl.
'Gebruik alleen deze server': aanvinken.
'Gebruik identiteitscontrole': aanvinken.
'Gebruikersnaam': Uw e-mailadres b.v. info@uwdomeinnaam.nl
'Wachtwoord': Het wachtwoord zoals u dat van ons heeft gekregen.
Ziet u de mogelijkheid om SSL uit te schakelen, doe dit dan direct! Meer hierover leest u hier.
Klik nu op 'Ga door'.

Let op, u dient ten allertijde bij de in en uitgaande mailserver de SSL functie uit te schakelen. Meer hierover leest u hier.
Klik in onderstaand scherm op 'Maak aan' om het E-mail adres aan te maken. Nadat u dit heeft gedaan zal Mail alle op de server aanwezige E-mail ophalen. Afhankelijk van de hoeveelheid zal dit enige tijd kunnen duren. Dit proces mag u niet onderbreken omdat hierdoor de werking van de IMAP account verstoord kan worden. U kunt eventueel dit proces in de achtergrond laten doorlopen.

Voor de juiste poortnummers klik hier.

Het account is nu geschikt om E-mail te ontvangen en te versturen.

  • 0 gebruikers vonden dit artikel nuttig
Was dit antwoord nuttig?

Gerelateerde artikelen

Ik krijg geen mail binnen en zie mijn website niet meer

Het kan wel eens voorkomen dat u geen mail meer binnen krijgt (u krijgt een foutmelding dat er...

Ik heb veel last van spam mailtjes

Heeft u veel last van ongewenste mailtjes in uw mailbox? Activeer onze nieuwe antispamfilter....

Ik wil een e-mail sturen naar meerdere mensen tegenlijk, kan dat?

Als u een mailtje wilt versturen naar een aantal personen is dat natuurlijk geen probleem als dit...

Hoe Direct Admin te gebruiken (o.a. domeinnaam toevoegen, e-mailadres aanmaken)

U kunt bij Virtual Partners beperkt uw eigen account beheren. Zo kunt u bijvoorbeeld een extra...

Help, mijn mailtjes komen in de spambox van de ontvanger

Wanneer je een mailtje verstuurd naar iemand zal deze mail vaak eerst gescand worden op spam. Dit...

Powered by WHMCompleteSolution